Delovanje vrtca od 18.1. do 22.1.2021

14 Jan 2021

Spoštovani.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije danes sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19 in velja do vključno 22. januarja 2021. Prijave za otroke tako pobiramo za obdobje
od ponedeljka, 18. 1. do petka, 22. 1. 2021.

Vrtec Medvode bo odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v tem obdobju delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.

V programu WEB VRTEC, označite ODSOTNOST otroka, če ne potrebujete varstva, do petka – jutri, 15. 1. 2021 do 9.00. Jutri, 15. 1. 2020 od 9.30 do 10.00, bodo strokovni delavci poklicali le tiste starše, ki otroka niste odjavili – se pravi, bo prisoten, da jim sporočite uro prihoda in odhoda otroka.

Tisti starši otrok, ki so v karanteni, upoštevajte naša navodila, ki ste jih dobili.

Upoštevajte, da je potrebno pred ponedeljkom urediti organizacijo dela, prostorov, naročilo prehrane …
Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.

Tisti starši, ki boste otroke  NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ravnateljici na mail romana.epih@vrtec-medvode.si , po pošti, osebno ali v skupini predložite dokazilo o zaposlenosti za oba starša, kar bo podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu v vrtcu, do ponedeljka, 18. 1. 2021, do 15.00.
Ta dokazila se hranijo pri ravnateljici.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili strokovnim delavcem.
Če se bo situacija kakorkoli spremenila, vas takoj obvestim.

Otroci bodo v enotah:

• Ostržek, kjer so tudi otroci iz enot Sora in Medvoška,
  • Senica,
  • Pirniče,
  • Preska,
  • Smlednik – novi,
  • Smlednik – stari.

Za vse informacije sem vam na voljo.