Kategorija: Obvestila

Pri ZDRAVSTVENEM DOMU MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 6,1215  MEDVODE, 01 3619 900

ŠOLA ZA STARŠE  V ŠOL. LETU 2024/25

OBVESTILO IN VABILO

Spoštovani starši otrok Vrtca Medvode!
Pod okriljem Zdravstvenega doma Medvode in s pomočjo Občine Medvode delujemo kot Akcijska skupina na področju primarne preventive, kar pomeni, da dajemo možnost staršem, da pridobijo nova znanja in izkušnje za vzgojo otrok. Organiziramo predavanja za starše vrtčevskih otrok in predavanja in delavnice za starše šolskih otrok. V tem šolskem letu bomo izvedli več predavanj.

Vabimo vas na predavanje z naslovom
»DRUŽINSKA E-PRAVILA«,
ki bo izvedeno v torek, 15. 10. 2024, ob 18. uri, v jedilnici OŠ Medvode.

V številnih družinah je prisotnih več računalnikov in mobilnih naprav. Napotki, kot so: kje je mesto računalnika, pravila o omejevanju uporabe, pozitivni zgledi staršev in ostala preventivna sporočila, so še kako pomembna v ranljivem obdobju otroškega odraščanja. Vzpostavitev družinskih e-pravil priporočamo vsaki družini.
Predavatelj Tilen Hočevar vam bo predstavil, kako si lahko pomagate z nacionalnimi smernicami za uporabo zaslonov in kako koristen je družinski medijski načrt.

Vljudno vabljeni!

Lep pozdrav,

Vida Šušteršič-Bregar, dr. med. spec., voditeljica akcijske skupine

Projekt financira Občina Medvode.  Udeležba je brezplačna.

Spoštovani otroci, starši in sodelavci!

Z veseljem obračamo nov list in vstopamo v novo šolsko leto, polni pričakovanj, navdušenja in novih priložnosti. Naj bo leto pred nami zaznamovano z radostjo, toplino in nepozabnimi trenutki, ki bodo bogatili naš vsakdan. Vsak izziv, vsaka igra in vsako novo prijateljstvo naj bo priložnost za rast in učenje – tako za otroke kot tudi za nas odrasle.

Za vse nas, ki imamo priložnost biti del te čudovite skupnosti, želim, da v otrocih vedno iščemo tisto najboljše, jih podpiramo z ljubeznijo, iskrenimi pohvalami in spodbudami ter jim pomagamo postavljati zdrave meje, ki bodo gradile njihovo samozavest in občutek varnosti.

V duhu teh misli naj nas spremlja spodnja misel Zinke Ručigaj:

Vzgajajmo otroke z ljubeznijo, pohvalo, vzpodbudo, iskanjem dobrega v otroku in postavljanjem meja.

Dobrodošli v vrtcu – kraj, kjer se začnejo najlepše zgodbe otroštva!

Naj bo novo šolsko leto polno smeha, toplih objemov in skupnih uspehov.

Srečno in uspešno leto vsem!

Zapora cesta Zgornje Pirniče

V skladu z navodili Občine Medvode obveščamo:
Dne 27. 8. in 28. 8. 2024 bo popoln zapora ceste, ker je z izvajalcem del GM Žagar, Martin Žagar s.p. dogovorjeno, da se bo izvajal prekop ceste zaradi priključka na javni vodovod. Dela se bodo izvajala na javni cesti JP 751131 (Zgornje Pirniče 76 – šola), ki poteka na zemljišču parc. št. 1001/2, k.o. Zgornje Pirniče, na delu ob zemljišču parc. št. 465/16 pred prehodom za pešce pred šolo.

Za signalizacijo je dogovorjeno z HNG d.o.o. Mengeš.

Zapora poteka v skladu z:
– dovoljenjem za poseg v cestišče Občine Medvode 37101-38/2024-2,
– dovoljenjem za popolno zaporo ceste Občine Medvode 37102-58/2024-3.

Prosim za razumevanje.
Investitor: Irena Rak