Delovanje vrtca od 11. 1. do 18. 1. 2021

7 Jan 2021

Spoštovani.

Zahvaljujem se vam za strpnost in razumevanje v dani situaciji.
Obveščamo vas (tako v okrožnici, ki smo jo prejeli pravkar), da je Vlada Republike Slovenije danes sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19 in velja do vključno 18. januarja 2021. Prijave za otroke tako pobiramo za obdobje od 11. 1. do 18. 1. 2021.

Vrtec Medvode bo odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v tem obdobju delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.

V programu WEB VRTEC, označite ODSOTNOST otroka, če ne potrebujete varstva, do petka – jutri, 8. 1. 2021 do 9.00.
Jutri, 8. 1. 2020 od 9.30 do 10.00, bodo strokovni delavci poklicali le tiste starše, ki otroka niste odjavili – se pravi, bo prisoten, da jim sporočite uro prihoda in odhoda otroka.
Upoštevajte, da je potrebno pred ponedeljkom urediti organizacijo dela, prostorov, naročilo prehrane…
Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.

Tisti starši, ki boste otroke NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ravnateljici na mail romana.epih@vrtec-medvode.si , po pošti, osebno ali v skupini predložite dokazilo o zaposlenosti za oba starša, kar bo podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu v vrtcu, do ponedeljka, 11. 1. 2021, do 15.00.
Ta dokazila se hranijo pri ravnateljici.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili strokovnim delavcem.
Če se bo situacija kakorkoli spremenila, vas takoj obvestim.

Otroci bodo v enotah:

• Ostržek, kjer so tudi otroci iz enot Senica, Sora in Medvoška,
  • Pirniče,
  • Preska,
  • Smlednik; iz obeh hiš so otroci v novem vrtcu.