Delovanje vrtca od 4.1. do 8.1.2021

30 Dec 2020

Spoštovani.

Odločitev vlade bo znana pozno zvečer ali jutri zjutraj. Žal tako dolgo ne moremo več čakati. Najverjetneje je, da se podaljša delno zaprtje vrtcev še v tednu ali dnevih od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021.

Če bo kakorkoli drugače, vas nemudoma obvestim.
Vrtec Medvode bo odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v naslednjem tednu delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.
Žal vas na zadnji dan starega leta prosim za hitro reagiranje, da bo začetek novega dober.

V programu WEB VRTEC, označite ODSOTNOST otroka, če ne potrebujete varstva, do jutri, do 31. 12. 2020 do 9.00.
Jutri, 31. 12.2020 od 9.30 do 10.00, bodo strokovni delavci poklicali le tiste starše, ki otroka niste odjavili – se pravi, bo prisoten, da jim sporočite uro prihoda in odhoda otroka.

Upoštevajte, da je potrebno pred ponedeljkom (praznični vikend!) urediti organizacijo dela, prostorov, naročilo prehrane …
Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.

Tisti starši, ki boste otroke  NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ravnateljici na mail romana.epih@vrtec-medvode.si , po pošti, osebno ali v skupini predložite dokazilo o zaposlenosti za oba starša, kar bo podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu v vrtcu, do ponedeljka, 4. 1. 2021, do 15.00.
Izjave, da je otrok zdrav, ni več potrebno podpisovati.
Ta dokazila se hranijo pri ravnateljici.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih. Katere enote bodo odprte vam sporočimo, ko bodo zbrani podatki o številu otrok.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili strokovnim delavcem.
Če se bo situacija kakorkoli spremenila, vas takoj obvestim.

V želji, da uspešno zakorakamo v novo leto, vas lepo pozdravljam.