Drugo mesto za skupino Račke iz E. Medvoške v Natečaju Spodbujajmo prijateljstvo

15 Maj 2015

Natečaj Spodbujajmo prijateljstvo

Sobivanje, društvo za trajnostni razvoj je v sodelovanju z družbo BTC že tretjič zapored pripravilo natečaj »Spodbujamo prijateljstvo«. Namen natečaja je otroke v vrtcih in osnovnih šolah spodbuditi k pozitivnemu razmišljanju o svojih prijateljih, vrstnikih. V okviru natečaja so otroci svoja razmišljanja o prijateljih in vsem, kar jim je v zvezi z njimi pomembno, narisali, napisali ali fotografirali.

Iz Vrtca Medvode smo se natečaja udeležili otroci iz skupine Račke, enota Medvoška pod mentorstvom Ksenije Bitenc in Petre Zajc. Dosegli smo odlično drugo mesto med 70 vrtci. Za nagrado smo prejeli športne rekvizite (različne žoge, »frizbije »…). Na koncu smo si ogledali celotno razstavo in bili pogoščeni.

1

Prilagoditve