Navodila za E-račun in aplikacijo mVrtec

5 Jun 2015

Spoštovani starši,

vsi tisti, ki ste oddali obrazec za prejemanje e-računov, vas obveščamo, smo Vaše podatke vnesli v sistem obračuna oskrbnin, tako da v mesecu juniju že lahko pričakujete majsko oskrbnino v obliki e-računa.

V svoji spletni banki v zavihku E-RAČUNI, potrdite da želite prejemati e-račun Vrtca Medvode.

Če e-računa niste prejeli v vašo spletno banko in ste oddali obrazec, prosim preverite ali smo prejeli vaš obrazec in ga pravilno vnesli v sistem obračuna oskrbnin.

Pokličite ali pišite na tel. št. 041 836 517 ali n.rijavec@gmail.com – Nataša Rijavec.

 

NOVOST!      

Na voljo je brezplačna Android aplikacija za javljanje odsotnosti otroka v vrtcu.

Aplikacija mVrtec je Android aplikacija, ki lahko nadomesti WEB Vrtec – starši odsotnost najavijo iz same aplikacije, ne da bi se za to morali prijaviti preko internetnega brskalnika WEB Vrtec, tako kot je bilo to potrebno do sedaj.                    

 

 

                                                                                              Uprava vrtca

Prilagoditve