Obvestilo o podaljšanju delnega zaprtja vrtca

5 Nov 2020

Spoštovani.

Danes smo bili obveščeni o odločitvi vlade in podaljšanju delnega zaprtja vrtcev še v tednu od 9. 11. do 13. 11. 2020.
Vrtec Medvode bo odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v naslednjem tednu delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.

Glede na informacije vlade o podaljšanju delnega odprtja vrtcev vas obveščam, da vas bodo jutri, 6.11.2020, do 12. ure, poklicali strokovni delavci vašega otroka in vas povprašali ali v naslednjem tednu potrebujete vrtec ter točno uro od kdaj zjutraj in do kdaj popoldan.
Tisti starši, ki boste otroke NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, bodo ravnateljici na mail romana.epih@vrtec-medvode.si , po pošti, osebno ali v skupini predložili dokazilo o zaposlenosti za oba starša, kar bo podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu v vrtcu, do ponedeljka, 9. 11. 2020, do 15.00.
Izjave, da je otrok zdrav, ni več potrebno podpisovati.
Ta dokazila se hranijo pri ravnateljici.

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.
V programu WEB VRTEC, ne pozabite označiti ODSOTNOSTI, ne glede na to da ste odsotnost javili vzgojitelju.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih.
Zaradi zagotavljanja zmanjšanega števila otrok v skupinah, so odprte enote:

• Ostržek, kjer so tudi otroci iz enot Senica, Sora in Medvoška,
  • Pirniče,
  • Preska,
  • Smlednik; iz obeh hiš so otroci v novem vrtcu.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili delavcem.

V želji, da tudi tretji teden preživimo čim bolj uspešno, vas lepo pozdravljam.