Obvestilo za teden od 2.11. do 6.11.2020

30 Okt 2020

Spoštovani.

Danes smo bili obveščeni o odločitvi vlade in podaljšanju delnega zaprtja vrtcev še v tednu od 2. 11. do 6. 11. 2020.

Vrtec Medvode bo odprt za otroke staršev, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo.

Glede na informacije vlade o podaljšanju delnega odprtja vrtcev vas obveščam, da vas bodo danes do 12. ure, poklicali strokovni delavci vašega otroka in vas povprašali ali v naslednjem tednu potrebujete vrtec ter točno uro od kdaj zjutraj in do kdaj popoldan.

Tisti starši, ki boste otroke prijavili za prihajajoči teden, boste ob prihodu izpolnili izjavo, da je otrok zdrav. Izjavo dobite zjutraj ob prihodu v vrtec, pri strokovnemu delavcu v oddelku ali na naši spletni strani pod zavihkom »obrazci«.

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.

V programu WEB VRTEC, ne pozabite označiti ODSOTNOSTI, ne glede na to, da ste odsotnost javili vzgojitelju.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih.

Zaradi zagotavljanja zmanjšanega števila otrok v skupinah, so odprte enote:

• Ostržek, kjer so tudi otroci iz enot Senica, Sora in Medvoška,
  • Pirniče,
  • Preska,
  • Smlednik; iz obeh hiš so otroci v novem vrtcu.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili delavcem.

V želji, da še ta teden preživimo čim bolj uspešno, vas lepo pozdravljam.