Nagovor ravnateljice

26 Avg 2021

Spoštovani.

Šolsko leto, ki je za nami, nam je prineslo marsikaj nepričakovanega, drugačnega. Tudi leto pred nami nam bo prineslo marsikaj novega. Verjamem, da bo novo tisto, česar se bomo z veseljem in zadovoljstvom spominjali. S strokovnim osebjem bomo otrokom zagotavljali veliko aktivnosti pri katerih bodo razvijali svojo ustvarjalnost, vam staršem pa bomo pri vaši vzgoji v oporo in pomoč.

Za spremembe je potreben čas in primeren trenutek. Menim, da bo obojega v prihodnje dovolj, zato se vam zahvaljujem za vaše zaupanje in potrpežljivost.

V času počitnic smo si nabrali veliko svežih moči, zato bo nov začetek lahko več kot uspešen.

Nekaj napotkov za uspešen začetek:
Otroci naj bodo v vrtcu do 8.00, da lahko zagotovimo ustrezno čiščenje in ureditev prostorov pred zajtrkom.
Za starše in druge osebe, ki pripeljejo ali odpeljejo otroka v vrtec, izjemoma ne velja pogoj cepljenosti, prebolevnosti ali testiranja.
Obvezno je nošenje zaščitne maske in upoštevanje vseh drugih preventivnih ukrepov: razkuževanje rok, ohranjanje varnostne razdalje, zračenje prostorov.
Za vse druge prihode staršev v vrtec (npr. ob uvajanju otroka – novinca v vrtec, na pogovorne urice in roditeljske sestanke) pa velja vselej tudi pogoj PCT.
Preverjanje bo potekalo naključno.

Kljub vsemu naj bo začetek uspešen!