Obvestilo ravnateljice

11 Feb 2021

Spoštovani.

Informacije v zvezi s plačilom oskrbnine za otroke, ki so bili še doma v času od 26. 1. 2021 do 29. 1. 2021, še vedno ni povsem dorečeno. MIZŠ (tako iz medijev) naj bi posredovalo na vlado predlog za izhodni PKP, ki je v snovanju. Uradno odločitev vam posredujem, takoj, ko jo dobimo.

Zadnje testiranje zaposlenih je bilo za vse negativno, je pa med starši vsakodnevno vsaj eden, ki me obvesti o okuženosti, zato se vam zahvaljujem za spoštovanje pravil in navodil, ki so v tem trenutku zares pomembna in seveda jih upoštevajte tudi v naprej. Nujno je ohraniti vrtec, delujoč v polnem obsegu.

Še vedno se dosledno držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih: 

  • Obvezna nošnja mask za odrasle in razkuževanje ob vstopu v vrtec – tudi če ste covid-19 preboleli ali ste bili že cepljeni (navodilo medicine dela). 
  • Otrok mora biti v vrtcu do 8.00, da se potem razkužijo kljuke, klopce… in se delovni proces (zajtrk) nadaljuje nemoteno. V garderobi se ne zadržujte dlje, kot je potrebno.
  • Ob prihodu v vrtec bodite pozorni, na število odraslih v garderobi. Če je gneča, počakajte. 

V vrtcu in doma ohranjajmo stalne »mehurčke«, da izboljšamo epidemiološko sliko.

Pogovorne urice do nadaljnjega  potekajo na daljavo. Za termin se dogovorite v oddelku s strokovnima delavcema.

Lepo pozdravljeni.

Romana Epih, univ.dipl.soc.ped.
Ravnateljica
Telefon: 01 361 90 92
Gsm: 041 832 812

Prilagoditve