Obvestilo ravnateljice

29 Mar 2021

Spoštovani starši.

Čeprav so pristojni zagotavljali, da bo vnovično zaprtje šol skrajni ukrep, se je med omejitvami, s katerimi želijo zaustaviti širjenje okužb in predvsem naraščanje števila covidnih bolnikov v bolnišnicah, znašlo tudi zaprtje šol in vrtcev med 1. in 11. aprilom.

Omogočeno bo le nujno varstvo za tiste starše, ki so zaposleni v kritični infrastrukturi.

Na koncu besedila vam v priponki posredujem okrožnico MIZŠ in obrazec “potrdilo delodajalca”, ki je osnova za nujno varstvo.

Starši, ki boste potrebovali nujno varstvo, oddajte najavo prisotnosti in potrdilo delodajalca, do srede, 31. 3.2021, do 9.00, z odgovorom na ta mail romana.epih@vrtec-medvode.si in ne pozabite urediti odjave/prijave v WEB-vrtec. Pripišite uro prihoda in odhoda otroka, da organiziramo delo v oddelkih. Brez potrdila, otrok ne bo mogel obiskovati vrtca.

Vsi otroci bodo v enoti Ostržek, na Svetju. O razporedu enot in skupin, boste obveščeni naknadno.

V času zaprtja vrtcev oziroma, ko vrtci zagotavljamo samo nujno varstvo, so starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni. Koriščenje nujnega varstva je za starše plačljivo.

Želim vam prijazne velikonočne praznike, preživite jih po svoje in potem s polno paro naprej!

 

Romana Epih, univ.dipl.soc.ped.
Ravnateljica
Telefon: 01 361 90 92
Gsm: 041 832 812

Prepoved_zbiranja_ljudi_v_zavodih_1-4-2021

Potrdilo delodajalca

Prilagoditve