Obvestilo ravnateljice

20 Avg 2021

Spoštovani starši.

Upam, da ste preživeli ustvarjalno poletje, zdaj pa smo že na pragu novega šolskega leta. V vrtcih se nikoli ne ustavimo čisto zares, zato nas v prihodnjem tednu čaka nov izziv.

Obveščam vas, da je Vlada RS na seji 20. 8. 2021, sprejela Odlok o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu. Odlok začne veljati 23. avgusta 2021 in bo veljal do vključno 29. avgusta 2021.

Citiram izsek, ki je pomemben tudi za vas, starše: »Pogoj prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja morajo izpolnjevati tudi vse druge osebe, ki prihajajo v prostore vzgojno-izobraževalnih zavodov in so starejše od 15 let, o čemer jih vzgojno-izobraževalni zavod obvesti na vidnem mestu s pisnim obvestilom. Izpolnjevanje pogoja preverja ravnatelj oz. direktor vzgojno-izobraževalnega zavoda oziroma oseba, ki jo on pooblasti«.

 

Kljub poznem obvestilu, vam želim prijeten vikend.

 

Okrožnica – Odlok_izvajanje_VIZ_dela

 

Romana Epih, univ.dipl.soc.ped.
Ravnateljica
Telefon: 01 361 90 92
Gsm: 041 832 812

Prilagoditve