Zapora ceste Cesta ob vrtcu na Svetju – prestavitev daljnovoda

14 Jan 2016

Pozdravljeni,

obveščamo vas, da bo zaradi prestavitve trase daljnovoda na Svetju, dnevno (med 7. in 17. uro) vzpostavljena popolna zapora Ceste ob vrtcu na Svetju (LK 252160). Trajanje zapore bo predvidoma potekalo od 25.1.2016 do 9.2.2016

V času trajanja popolne zapore, bo obvoz urejen Po Finžgarjevi ulici (LZ 252020) in Ostrovrharjevi ulici (LK 252110) . Zapora ne bo veljala za prebivalce soseske >NA KLANCU< (Finžgarjeva ulica od št. 16 do 16E). V času popolne zapore bo popolnoma zaprt tudi pločnik. V času zapore pločnika bo pot za pešce med Finžgarjevo ulico in Ostrovrharjevo ulico možna po pločniku ob Ostrovrharjevi ulici ter naprej po poti mimo vrtca in OŠ Medvode preko parkirišča ob Finžgarjevi ulici. V času izvedbe del bo na Finžgarjevi ulici ter na Ostrovrharjevi ulici  vzpostavljena 10 minutna popolna zapora brez vodenja obvoza. Na vsaki lokaciji bo popolna zapora vzpostavljena 2-krat za čas demontaže in montaže novih vodnikov. Urejen je tudi obvoz za avtobusno linijo LPP številka 30.

Prosimo za razumevanje in upoštevanje začasne prometne signalizacije.

Več informacij:
Borut Gomboši – svetovalec
tel. številka: 01/361-95-55
št. sobe: 23/II. nadstropje
e-mail: borut.gombosi@medvode.si

potek obvoza slika 2

 

Prilagoditve