Delovanje vrtca od 14.12. do 24.12.2020

10 Dec 2020

Spoštovani starši.

December se počasi preveša v drugo polovico. Zdaj lahko z upanjem na boljše novo leto zremo naprej.
Žal se iz tedna v teden ponavljam, vendar je tak protokol, da vas vedno znova spomnim in opomnim na podrobnosti.
Vlada podaljšuje obstoječe ukrepe, zato tudi v obdobju  od 14. 12. do 24. 12. 2020, ostaja naš vrtec delno odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v tem obdobju delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.

Za teden pred novoletnimi prazniki, od 28. 12. do 31. 12. 2020, bomo naredili anketo, ker bo odprta samo enota na Svetju – Ostržek.

Glede na informacije vlade o podaljšanju delnega odprtja vrtcev vas obveščam, da vas bodo jutri, 11. 12.2020, do 11. ure, poklicali strokovni delavci vašega otroka in vas povprašali ali v tem obdobju potrebujete vrtec ter točno uro od kdaj zjutraj in do kdaj popoldan.

Tisti starši, ki boste otroke  NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ravnateljici na mail romana.epih@vrtec-medvode.si , po pošti, osebno ali v skupini predložite dokazilo o zaposlenosti za oba starša, kar bo podlaga za izkazovanje potrebe po nujnem varstvu v vrtcu, do ponedeljka, 14. 12. 2020, do 15.00.
Ta dokazila se hranijo pri ravnateljici.

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in to le v primeru, da zanje res ne morete zagotoviti varstva drugje.

V programu WEB VRTEC, ne pozabite označiti ODSOTNOSTI, ne glede na to da ste odsotnost javili vzgojitelju. Če otroka ne odjavite, se šteje, da je prisotnost – tako kaže v evidenci oskrbnin in prihaja do nesporazuma ☹.

Prosimo vas, da se strogo držite priporočil in navodil o higienskih ukrepih.
Zaradi zagotavljanja zmanjšanega števila otrok v skupinah, so odprte enote:

  • Ostržek, kjer so tudi otroci iz enot Senica, Sora in Medvoška,
  •  Pirniče,
  • Preska,
  • Smlednik; iz obeh hiš so otroci v novem vrtcu.

Otroci bodo cel dan v isti igralnici, zato se držite prihoda in odhoda otroka, kot ste najavili delavcem.

Če se bo situacija kakorkoli spremenila, vas takoj obvestim.

Lepo pozdravljeni.

Romana Epih, univ.dipl.soc.ped.
Ravnateljica
Telefon: 01 361 90 92
Gsm: 041 832 812

 

Prilagoditve